SEC is opgericht in het jaar 1987 onder de naam “James, Vereniging van Sociologiestudenten”. Op 6 januari in het jaar 2000 is de naam veranderd naar “Sec, Sociologisch Epicentrum”. SEC heeft in totaal 139 bestuursleden gehad (inclusief huidig bestuur).

Heb jij nog foto’s van een oud bestuur of meer informatie over de functies? Stuur dan vooral een mailtje naar sec@sociologen.nl!

Vorige besturen

V.l.n.r.: Koen, Sophie, Esther, Tanisha, Floris

30e bestuur (2017-2018)
Voorzitter: Tanisha Harrevelt
Secretaris: Sophie Smit
Penningmeester: Koen Ansmink
Coördinator Studieverdieping: Floris Zeeman
Coördinator Sociaal: Esther Schotanus

 

 

 

V.l.n.r.: Anne, Renée, Marco, Saskia, Claire

29e bestuur (2016-2017)
Voorzitter: Marco Schoneveld
Secretaris: Renée Hoekstra
Penningmeester: Saskia Rosanne Mekers
Coördinator Studieverdieping: Anne Claire Slingsby (Claire)
Coördinator Sociaal: Anne Wijnen

 

 

 

V.l.n.r.: Nina, Yoeri, Darren, Juliënne, Willem

28e bestuur (2015-2016)
Voorzitter: Darren Sierhuis
Secretaris: Juliënne Adriana Beijer
Penningmeester: Yoeri Walstra
Coördinator Studieverdieping: Nina van der Boon
Coördinator Sociaal: Willem Arthur Mangnus (Wart)

 

 

 

V.l.n.r.: Thomas, Dora, Evita, Bente, David

27e bestuur (2014-2015)
Voorzitter: Evita Adriënne Marie Dupker
Secretaris: Bente Irene Voskamp
Penningmeester: Thomas Wouter van Steen
Coördinator Studieverdieping: David van der Duin
Coördinator Sociaal: Dora Jacoba Weijers

 

 

 

 

V.l.n.r.: Siebert, Saskia, Dick, Emma, Milan

26e bestuur (2013-2014)
Voorzitter: Dick Stroet
Secretaris: Emma Stomp
Penningmeester: Milan Manu van der Kuyp
Coördinator Studieverdieping: Albertus Sikke Jan Wielstra (Siebert)
Coördinator Sociaal: Saskia Alexandra van der Aa

 

 

 

V.l.n.r.: Robin, Barbara, Dieuwertje, Stefan, Froukje

25e bestuur (2012-2013)
Voorzitter: Robin Henrike Suzanne Hulsman
Secretaris: Froukje van der Woude
Penningmeester: Stefan van der Veen
Voorzitter Studiegerelateerde Activiteiten: Barbara van der Ent
Voorzitter Sociale Activiteiten: Dieuwertje Keizer

 

 

 

 

24e bestuur (2011-2012)
Voorzitter: Frederik Jurriaan van der Schuit
Secretaris: Norah Emma van der Meer
Penningmeester: Robin Henrike Suzanne Hulsman
Voorzitter Studiegerelateerde Activiteiten: Matthijs Jan Lindner
Voorzitter Sociale Activiteiten: Jurjen Alexander Swierts (Sander)

23e bestuur (2010-2011)
Voorzitter: Eva Catharina Duffhues
Secretaris: Suzan Steeman
Penningmeester: Sannah Sophie Schuurman
Algemeen bestuurslid: Jens Thomas van den Berg
Algemeen bestuurslid: Olga Mishael Margreet Melita

22e bestuur (2009-2010)
Voorzitter: Eva Catharina Duffhues
Secretaris: Robrecht George Viola Smeets
Penningmeester: Laura Minou Weijers
Algemeen bestuurslid: Abraham Jacobus Johannus van der Kroon
Algemeen bestuurslid: Bart Nico Dekkers
Algemeen bestuurslid: Iris Irene Caroline Hierschel
Algemeen Bestuurslid: Jona Vecht

21e bestuur (2008-2009)
Voorzitter: Jona Vecht / Daan Keiman?
Secretaris: Dartanion Isaac Anderson
Penningmeester: Jona Vecht / Daan Keiman?
Bestuurder Studenten Commissie Opleiding: Josip Kesic
Voorzitter Sociologisch Mokum: Gertjan Wijburg
Voorzitter Activiteiten Commissie: Jante Volger
Voorzitter Feesten Commissie: Lauren Kimberly Steed

20e bestuur (2007-2008)
Secretaris: Marieke Esther de Graaf
Penningmeester: Robert Tooren
Eline Bochem
David Peter Alblas
Willem Egbert van der Muur
Lester Christian van der Pluijm
Tanja Bubic
Sylvia Maria Holla

19e bestuur (2006-2007)
Voorzitter: Dirk Jaap de Groot
Secretaris: Wilhelmina Cornelia Maria van Riet
Tanja Bubic
Sylvia Maria Holla
Eline Bochem
Tjerk Ernst Eijsberg

18e bestuur (2005-2006)
Voorzitter: Tjerk Ernst Eijsberg
Secretaris: Sarah Zimmerman
Penningmeester: Iwan Johannes Cornelis van der meer
Willem Joost Roelofsen
Judith Kortekaas
Michiel Stork

17e bestuur (2004-2005)
Voorzitter: Meier Jan Boersma
Tjerk Ernst Eijsberg
Margot Deerenberg
Vincent Antonio Traag
Judith Kortekaas
Michiel Stork
Kim Cornelia van Ommen
Maaike Schumacher

16e bestuur (2003-2004)
Voorzitter: Laurens Dante van de Kerke
Secretaris: Maaike Schumacher
Penningmeester: Karianne Knol
Fausto Albers
Reinout Bernardus Koop
Bernard Gerrit
Leonie Margriet Hoebe
Eric Geoffrey Jonathan van den Berg

15e bestuur (2002-2003)
Penningmeester: Reinout Bernardus Koop / Michiel Pieter Busz
Sabya van Eiswijk
Laurens Dante van de Kerke
Bernard Gerrit
Leonie Margriet Hoebe
Eric Geoffrey Jonathan van den Berg
Jelmer Sjoerd Uitenhuis

14e bestuur (2001-2002)
Jelmer Sjoerd Uitenhuis
Vanessa Scarlett Chantal Wallast Groenewoud
Hamish Mac Visser
Rogier van Reekum
Rian van Rossum
Johanna Martine van der Velde

13e bestuur (2000-2001)
Jelmer Sjoerd Uitenhuis
Vanessa Scarlett Chantal Wallast Groenewoud
Hamish Mac Visser
Rogier van Reekum
Rian van Rossum
Johanna Martine van der Velde

12e bestuur (1999-2000)
Sanna Jakoba den Hoedt
Rogier van Reekum
Rian van Rossum
Johanna Martine van der Velde
Rian Barbara Hartman

11e bestuur (1998-1999)
Voorzitter: Tineke Lupi
Secretaris: Mirjam Andrea Broerse
Penningmeester: Fedor Petrescu
Martijn van der Weerd
Hannah Marina Blok
Mirjam Andrea Broerse
Gerrit Bastiaan Franken
Rian Barbara Hartman

10e bestuur (1997-1998)
Voorzitter: Meike Neve-van Riet
Secretaris: Johanna Maria Vosse
Penningmeester: Linda Susanne Annemieke van der Weg
Algemeen bestuurslid: Marijke Hermine Stokkel
Algemeen bestuurslid: Fleur Spijkers

9e bestuur (1996-1997)
Secretaris: Willemijn Stolk
Cora Petronella van Horssen
Jeroen Bram Meeder
Bas Brugman
Jantien van der Meer
Maria Martha Besamusca-Kwakernaak
Taeke Jan Galama
Sietske van Rossum
Hette Jaap Tulner

8e bestuur (1995-1996)
Secretaris: Willemijn Stolk
Cora Petronella van Horssen
Jeroen Bram Meeder
Bas Brugman
Jantien van der Meer
Maria Martha Besamusca-Kwakernaak
Taeke Jan Galama
Sietske van Rossum
Hette Jaap Tulner

7e bestuur (1994-1995)
Secretaris: Willemijn Stolk
Cora Petronella van Horssen
Jeroen Bram Meeder
Bas Brugman
Jantien van der Meer
Maria Martha Besamusca-Kwakernaak
Taeke Jan Galama
Sietske van Rossum
Hette Jaap Tulner

6e bestuur (1993-1994)
Marielle Angelique Kollau
Carolina Josepha Zielhorst-Orij
Aleida Ariadne Kettelerij
Rene Rector
Taeke Jan Galama
Sietske van Rossum
Theodora Alida Maria Schilder
Hette Jaap Tulner
Marijke van der Woude

5e bestuur (1992-1993)
Rene Rector
Bonneke Weber
Lucas Hendriks
Merijn Brusselers
Jacoline Plomp
Marijke van der Woude
Wouter Bartholomens Zielhorst
Jonathan Frederik Rootmensen
Erma Keet
Jannes Pepijn Hartkamp

4e bestuur (1991-1992)
Bonneke Weber
Lucas Hendriks
Merijn Brusselers
Jacoline Plomp
Marijke van der Woude
Wouter Bartholomens Zielhorst
Jonathan Frederik Rootmensen
Erma Keet
Jannes Pepijn Hartkamp
Karin Ilse Stevense
Ronaldus Petrus Maria
Ciska Petronella Romkema